Szczoteczka elektryczna do 100 zł

Szczoteczka elektryczna do 100 zł to urządzenie, które sprawia, że codzienne mycie zębów staje się dokładne i efektywne. W porównaniu ze szczoteczką manualną wykonuje znacznie więcej ruchów czyszczących zęby, niezależnie od technologii, w jakiej została wykonana. Zwykle wykonujemy ponad 200 ruchów na minutę, podczas gdy szczoteczka elektryczna może ich wykonać w tym samym czasie 7600. A to tylko jeden z argumentów, które przemawiają na korzyść szczoteczek elektrycznych. Dzięki temu sprzętowi czyszczenie zębów jest nie tylko przyjemniejsze, ale również o wiele bardziej skuteczne.

Co więcej, szczoteczki elektryczne to doskonałe rozwiązanie dla dzieci.

Za chwilę przekonamy się, że jest znacznie więcej powodów, by zdecydować się na wybór szczoteczki do zębów.

Szczoteczka elektryczna do 100 zł Ranking
Jaka Szczoteczka elektryczna do 100 zł?
Ranking najlepszych >>>

Zasilanie w szczoteczkach elektrycznych do 100 zł

Do każdej szczoteczki elektrycznej do 100 zł dołączana jest specjalna indukcyjna podstawka ładująca. Jej ogromną zaletą jest fakt, iż jest ona całkowicie bezpieczna, nawet jeśli postawiona na niej szczoteczka będzie mokra.

Czas ładowania i działania szczoteczki elektrycznej do 100 zł

Choć zarówno czas ładowania, jak i działania szczoteczki elektrycznej, może się różnić w zależności od konkretnego modelu, możemy założyć, że szczoteczka po pełnym naładowaniu będzie działać około godziny. Zwykle wystarcza to na dwa tygodnie mycia zębów, licząc po cztery minuty mycia dziennie. Szczoteczki z niższej półki cenowej będą działać około 30 minut.

A co z czasem ładowania?

W większości przypadków jest on dość długi, bo wynosi kilkanaście godzin. Trzeba tu jednak dodać, że jeśli po umyciu zębów będziemy każdorazowo odkładać szczoteczkę do podkładki ładującej, to akumulator będzie właściwie naładowany przez cały czas.

Przejdźmy teraz do podstawowego pytania.

Szczoteczka elektryczna do 100 zł
Szczoteczka elektryczna do 100 zł / Jaka najlepsza? Gdzie kupić? Ranking i Opinie

Jaką szczoteczkę elektryczną do 100 zł wybrać?

Wśród szczoteczek elektrycznych do 100 zł znajdziemy modele, które będą się różnić od siebie wykorzystywaną technologią czyszczenia oraz rodzajem wykonywanych podczas tego czyszczenia ruchów.

Zobaczmy, jakie modele są obecnie dostępne na rynku:

  • Obrotowe (rotacyjne),
  • Obrotowo-pulsacyjne (rotacyjno-pulsacyjne),
  • Soniczne.

Co je różni?

Szczoteczki obrotowe i obrotowo-pulsacyjne

Szczoteczki obrotowe i obrotowo-pulsacyne (rotacyjne i rotacyjno-pulsacyjne) wzięły swoją nazwę ze sposobu poruszania się główki szczoteczki do zębów. Główka ta jest okrągła i wykonuje ruch obrotowy raz w lewo, raz w prawo. Droższe modele dołączają jeszcze ruch pulsacyjny, który dociska włosie do zębów. Prócz tego niektóre modele oferują również inne obroty:

  • Oscylacyjne,
  • Aktywne,
  • Oscylacyjno-pulsacyjne,
  • Oscylacyjno-rotacyjne.

Elektroniczne szczoteczki soniczne do 100 zł

W przypadku szczoteczek sonicznych mamy do czynienia z główką przypominającą kształtem szczoteczki manualne. Główka ta wykonuje ruch wymiatający w górę i w dół. Dodajmy tu, że dentyści polecają właśnie taki sposób mycia zębów jako najbezpieczniejszy dla dziąseł. Główka szczoteczki porusza się z prędkością 31 000-42 000 razy na minutę.

Niektóre modele zawierają dodatkowo efekt dynamicznego przepływu cieczy.

Na czym polega?

Włosie szczoteczki wpada w drgania (dzięki falom dźwiękowym), a ich energia przekazywana jest na płyn, który przepływa przez szczeliny międzyzębowe, zapewniając efektywne mycie. Istnieją badania dowodzące, iż dzięki takiemu działaniu szczoteczka usuwa bakterie znajdujące się nawet 4 mm od końca włosia.

Jak widać, szczoteczki elektryczne do 100 zł zapewniają niezwykle dokładne mycie zębów.

A to jeszcze nie wszystko.

Zapewniają również wiele różnych trybów pracy.

Jaka Szczoteczka elektryczna do 100 zł
Jaka Szczoteczka elektryczna do 100 zł najlepsza? Którą wybrać? Sprawdź nasz ranking i przeczytaj opinie.

Tryby pracy w szczoteczkach elektrycznych do 100 zł

Szczoteczki elektryczne do 100 zł mogą oferować różne tryby pracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład tryb dla miejsc wrażliwych, w którym głowica pracuje wolniej, a czujnik nacisku (o którym będzie jeszcze mowa) włącza się szybciej. Z kolei w trybie automatycznym szczoteczka sama dobiera tryb pracy do założonej końcówki. Dużą popularnością cieszą się szczoteczki elektryczne z trybem wybielania oraz z masażem dziąseł.

A teraz obiecana wzmianka o czujniku nacisku.

Szczoteczka elektryczna do 100 zł z czujnikiem nacisku

Podczas mycia zębów nie zawsze przykładamy wystarczająco dużą wagę do tego, by odpowiednio przyciskać szczoteczkę. W efekcie mogą pojawić się problemy z dziąsłami, na przykład odsłonięte szyjki zębowe. Doskonałe rozwiązanie przynosi tu elektroniczna szczoteczka do 100 zł z czujnikiem nacisku.

Jak to działa?

Zwykle w przypadku nadmiernego nacisku zapala się specjalna dioda. Szczoteczka taka może także na chwilę się zatrzymać, dając sygnał o konieczności złagodzenia nacisku. Elektroniczne szczoteczki do 100 zł z czujnikiem ruchu będą bardzo dobrym wyborem dla dzieci.

A jeśli już o dzieciach mowa.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci

Szczoteczki elektryczne do 100 zł dla dzieci różnią się od innych modeli przede wszystkim mniejszą ilością ruchów wykonywanych na minutę. Wiele szczoteczek tego typu odtwarza również krótkie melodyjki zachęcające dzieci do szczotkowania zębów.

Najlepsza Szczoteczka elektryczna do 100 zł
Najlepsza Szczoteczka elektryczna do 100 zł

Gdzie kupić szczoteczkę elektryczną do 100 zł? Producenci

Szczoteczki elektroniczne do 100 zł znajdziemy między innymi w ofercie takich producentów, jak Oral-B, Waterpik, Curaprox czy Whitewash.

Opinie o szczoteczkach elektrycznych do 100 zł

Jesteś stałą użytkowniczką/stałym użytkownikiem szczoteczki elektrycznej do 100 zł? Chcesz się podzielić swoimi uwagami na temat wyboru odpowiedniego modelu lub też użytkowania tego sprzętu? Możesz polecić jakiś model lub też stanowczo jakiś model odradzić? W takim razie zapraszamy do sekcji komentarzy. Można w niej zamieszczać swoje opinie dotyczące szczoteczek elektrycznych do 100 zł.

Szczoteczka elektroniczna do 100 zł / Ranking najlepszych

Szukasz dobrej szczoteczki elektronicznej do 100 zł? Zajrzyj do naszego rankingu! Zestawiliśmy w nim najchętniej obecnie kupowane modele wraz z porównaniem cen.

Error:Unrecognized content encoding type. libcurl understands deflate, gzip content encodings.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/firstlin/domains/yosoymorena.pl/public_html/wp-content/themes/kobiety/functions.php on line 123

Dodaj opinie na forum