Suszarka do włosów do 100 zł

Suszarka do włosów do 100 zł to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w suszeniu i modelowaniu włosów. Możliwość regulacji siły nawiewu i temperatury, dodatkowe nakładki i detale ułatwiające użytkowanie to tylko niektóre z ich zalet.

Na co zwrócić uwagę, wybierając taką suszarkę? Jakich udogodnień i funkcji możemy się spodziewać w sprzęcie za taką cenę?

Suszarka do włosów do 100 zł Ranking
Jaka Suszarka do włosów do 100 zł?
Ranking najlepszych >>>

Liczba prędkości w suszarkach do 100 zł

W suszarkach do 100 zł mamy możliwość wyboru kilku stopni prędkości pracy urządzenia. Dzięki temu możemy dostosować siłę nadmuchu zarówno do rodzaju włosów (im cieńsze i delikatniejsze, tym słabszy wybieramy nadmuch), jak i do aktualnych potrzeb (im szybciej chcemy wysuszyć włosy, tym większą wybieramy prędkość). Jeśli chodzi o suszarki do 100 zł, to najczęściej mamy do wyboru trzy stopnie prędkości działania.

A co z temperaturą?

Suszarka do włosów do 100 zł
Suszarka do włosów do 100 zł / Jaką wybrać i kupić? Ranking i opinie

Regulacja temperatury w suszarkach do 100 zł

Możliwość regulacji temperatury nawiewu przydaje się zwłaszcza w przypadku, gdy chcemy szybko wysuszyć całkowicie mokre włosy. Wysoka temperatura pozwoli nam na błyskawiczne uzyskanie pożądanego efektu. Z kolei jeśli na suszenie możemy poświęcić nieco czasu, to warto wybrać niższą temperaturę nawiewu, która mniej niszczy włosy.

Przejdźmy teraz do dodatków.

Dyfuzor w suszarkach do 100 zł

Dyfuzor to specjalna nakładka na suszarkę z bolcami, która pozwala na uniesienie włosów u ich nasady oraz osiągnięcie tak zwanego efektu potarganych włosów. Idealny dodatek zwłaszcza wtedy, gdy nasze włosy mają tendencję do „przyklejania się do głowy”. Dodajmy tu jeszcze, że do niektórych suszarek do 100 zł załącza się również końcówkę Root Boost, która daje efekt większej objętości włosów.

Grzebień prostujący w suszarkach do włosów do 100 zł

Efekt prostych, lśniących włosów najczęściej uzyskujemy dzięki zastosowaniu prostownicy. Możemy jednak ułatwić sobie sprawę, wybierając suszarkę do 100 zł z grzebieniem prostującym, dzięki któremu mamy dwa w jednym: wysuszone i jednocześnie wyprostowane włosy.

Jonizator w suszarkach do włosów do 100 zł

Jonizacja (ładowanie ujemnymi jonami) ciepłego powietrza wydobywającego się z suszarki zapobiega elektryzowaniu się włosów. Dzięki temu wygładzają się ich łuski i nabierają one blasku. Efekt uwielbiany zwłaszcza przez osoby prostujące włosy.

Koncentrator w suszarkach do 100 zł

Do suszarek do 100 zł zwykle dołączany jest również koncentrator. Jest to nasadka z wąskim, podłużnym otworem, która pozwala na szybsze wysuszenie włosów.

Moc suszarki do włosów do 100 zł

Wśród suszarek do włosów do 100 zł znajdziemy modele o różnej mocy. Do suszenia krótkich włosów wystarczy na przykład suszarka o mocy 1400 W, jednak w przypadku długich lepiej wybrać sprzęt o większej mocy. Moc suszarek do włosów do 100 zł mieści się w przedziale od 750 W do 2400 W.

Jaką suszarkę do włosów do 100 zł wybrać? Suszarki kompaktowe

Mówiąc o suszarkach do włosów do 100 zł nie sposób nie wspomnieć o modelach kompaktowych. Jak sama nazwa wskazuje, mają one niewielkie rozmiary, a do tego wyposażone są w składaną rączkę. To model idealny nie tylko na podróż, ale także dla tych osób, które chodzą na basen lub korzystają z prysznica na siłowni.

Jaka suszarka do włosów do 100 zł
Jaka suszarka do włosów do 100 zł najlepsza? Czekamy na opinie / Zobacz nasz ranking!

Gdzie kupić suszarkę do 100 zł? Producenci

Producenci, którzy w swojej ofercie mają suszarki do włosów do 100 zł, to między innymi AEG, Gotie, Remington, Zelmer, Sencor, Braun i Philips.

Suszarki do 100 zł / Ranking najlepszych

Wciąż zastanawiasz się, jaką suszarkę do włosów do 100 zł wybrać? W takim razie zajrzyj koniecznie do naszego rankingu. Znajdziesz w nim modele, które obecnie najchętniej kupowane są przez użytkowników oraz porównanie cen u poszczególnych sprzedawców.

1.
Remington D1500 On The Go
Suszarka do 100 zł Remington
2.
Saturn ST-HC7341
Suszarka do 100 zł Saturn
3.
Remington Compact 1800 ECO D5000
Suszarka do 100 zł Remington
4.
Philips BHC010/10
Suszarka do 100 zł Philips
5.
AEG HTD 5674
Suszarka do 100 zł AEG
6.
Braun Satin Hair 1 HD130
Suszarka do 100 zł Braun
7.
Remington D3190
Suszarka do 100 zł Remington
9.
Babyliss Vulcano
Suszarka do 100 zł Babyliss
10.
Babyliss Turbo Smooth 2200 D572DE
Suszarka do 100 zł Babyliss

Opinie o suszarkach do 100 zł

Masz swoje doświadczenia i spostrzeżenia związane z użytkowaniem suszarki do włosów do 100 zł? Możesz polecić jakiś konkretny model? Chcesz odradzić zakup jakiegoś modelu?

Doskonale!

W sekcji komentarzy można zamieszczać swoje wskazówki i opnie dotyczące suszarek do włosów do 100 zł i gorąco do tego zachęcamy!

Jaką suszarkę do włosów do 100 zł wybrałyście dla siebie? Na Wasze opinie czekamy na forum.

Dodaj opinie na forum