O mnie

Jestem młodą, pełną życia i energii studentką turystyki i rekreacji. Mieszkam w Bydgoszczy i w chwili obecnej zajmuję się uczęszczaniem na wykłady, czytaniem sporych ilości książek, nauką języków obcych, robieniem zdjęć no i prowadzeniem bloga.

Sam blog powstał po to, by znaleźć motywację i w gronie ludzi z podobnymi zainteresowaniami i pasjami rozwijać się w różnych aspektach mojego życia.

Aktualnie jest rozwijany a jego tematyka poszerzana, ale nadal jestem dużą fanką samorozwoju i nadal o nim piszę i będę o nim pisać.

Jestem osobą bardzo ambitną, aczkolwiek często przeszkadza mi lenistwo…

Walczę z nim każdego dnia, by udowodnić sobie i innym, że mogę osiągnąć wszystko, co tylko sobie wymarzę. A marzy mi się wiele: od podróży w różne miejsca na Ziemi – zarówno te bliskie jak i odległe – aż po umiejętność porozumiewania się biegle przynajmniej w pięciu językach obcych.

Czytam głównie fantastykę i literaturę podróżniczą, ale staram się być otwarta na różne gatunki, więc ujrzeć tutaj można opinie na temat poradników, kryminałów, erotyków, biografii i innych. Jeżeli chodzi o języki obce to dość dobrze potrafię posługiwać się językiem angielskim a walczę też z hiszpańskim i niemieckim.

Często piszę o różnego rodzaju materiałach do nauki języków obcych: podręcznikach, magazynach językowych, portalach internetowych.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, czy zwyczajnie chciałbyś po prostu pogadać nie bój się i napisz do mnie na maila. Lubię, gdy moi czytelnicy do mnie piszą i próbują zbudować jakąś głębszą relację niż raz na jakiś czas pozostawiony komentarz czy pozostanie anonimem, do którego nie ma nawet jak się zgłosić.

Jestem otwarta na ludzi i nowe znajomości, więc możesz pisać nawet z pierdołami ; )

Nie zawsze odpowiadam tego samego dnia, bo nie zawsze mam na to czas, ale staram się to robić jak najszybciej.