Akcesoria dla kobiet

Golarka do ubrań sieciowa 5W

Golarka do ubrań sieciowa 5W to urządzenie, które pozwoli nam przedłużyć żywotność ubrań, koców i tapicerki oraz zadba o ich piękny wygląd. Jak działa? Jak wybrać najlepszą golarkę do ubrań? Na co zwrócić uwagę? W poniższym artykule rozwiewamy wątpliwości.

Golarka do ubrań sieciowa 5W – jak działa?

Działanie golarki do ubrań sieciowej 5W, jak i każdej innej, opiera się na kilku małych ostrzach, które wyrównują powierzchnię ubrania, odprowadzając ewentualne zanieczyszczenia włóknami poprzez specjalne otwory w okrągłej „głowie” do pojemnika. Włączamy urządzenie, co wprawia noże w ruch, a następnie „jeździmy” częścią golącą po całym ubraniu lub w miejscach najbardziej podatnych na mechacenie.

[titulek] Ranking
Jaka [titulek]?
Ranking najlepszych >>>

No właśnie, a co to jest mechacenie? Najprościej mówiąc, to proces, zwany także kulkowaniem lub kosmaceniem, który polega na powstaniu niewielkich kulek, psujących wygląd wyrobu włókienniczego. Istnieje grupa produktów szczególnie podatnych na mechacenie: akrylowe i wełniane swetry oraz koce, miękka bawełna i inne. Szczególnie podatne na mechacenie się są wyroby kiepskiej jakości, ale nie jest to regułą: również drogie włókna odzwierzęce mogą się mechacić.

Na szczęście, kuleczki na powierzchni ulubionego swetra czy czapki nie oznaczają jeszcze, że musimy wyrzucić te rzeczy – świetnym rozwiązaniem jest właśnie golarka do ubrań sieciowa 5W.

Najlepsza Golarka do ubrań sieciowa 5W
Najlepsza Golarka do ubrań sieciowa 5W / Gdzie kupić? Którą wybrać? Ranking, opinie kobiet i cena

Golarka do ubrań sieciowa 5W – zastosowanie

Golarka do ubrań sieciowa 5W poradzi sobie nie tylko z drobnymi kulkami, ale nawet z bardzo zmechaconymi produktami włókienniczymi, jak koce czy tapicerka w meblach. Dzięki dość dużej jak na takie urządzenie mocy ogolimy nasze rzeczy szybko i bez wysiłku. Co więcej, usuniemy w ten sposób również sierść zwierząt, która jest zmorą właścicieli psów, kotów i królików.

Jaką golarkę do ubrań sieciową 5W wybrać?

Możemy oczywiście postawić na model typowo sieciowy – jest to rozwiązanie ekologiczne, dzięki któremu nie produkujemy zbędnych odpadów w postaci zużytych baterii. Jego wadą jest niestety stacjonarność – urządzenia możemy używać tylko tam, gdzie możemy je podłączyć do prądu.

Z tego powodu my polecamy golarki do ubrań sieciowo-akumulatorowe, które łączą w sobie zalety jednego i drugiego rozwiązania. Możemy używać ich w domu podczas ładowania, a także na wyjazdach czy w pracy, i nie musimy wtedy poszukiwać gniazdka.

Jaka golarka do ubrań sieciowa 5W jest najlepsza ?

Najlepsza golarka do ubrań sieciowa 5W posiada szereg cech, które czynią jeszcze łatwiejszym użytkowanie i tak prostego urządzenia:

 • Metalowa osłona, wyposażona w dziurki do odprowadzania pozostałości;
 • Głowica goląca o dużej średnicy, która zaoszczędzi nam czasu i wysiłku;
 • Pędzelek czyszczący;
 • Łatwe zdejmowanie pojemnika do czyszczenia;
 • Ergonomiczna, wygodna rączka;
 • Nakładka zabezpieczająca głowicę na czas, gdy nie używamy urządzenia;
 • Niska waga, która nie będzie obciążać nadgarstków;
 • Długi kabel, pozwalający na wygodne manewrowanie golarką do ubrań sieciową 5W;
 • Dobrej jakości tworzywo sztuczne;
 • Obrotowy uchwyt ułatwiający dotarcie w trudno dostępne miejsca.
Jaka Golarka do ubrań sieciowa 5W
Jaka Golarka do ubrań sieciowa 5W najlepsza? Opinie, cena i ranking

Czy warto kupić golarkę do ubrań sieciową 5W?

Golarka do ubrań sieciowa 5W może się wydawać zbędnym wydatkiem. Przecież w tym samym celu posłużą nam stare, babcine sposoby za grosze, na przykład zwykła jednorazowa maszynka do golenia lub delikatny papier ścierny. Nam też na początku tak się wydawało – aż do momentu kupna golarki do ubrań sieciowej 5W. Okazuje się, że praca z nią jest o wiele bardziej komfortowa.

Przede wszystkim, trwa o wiele krócej: dla porównania, ogolenie dzianinowego swetra jednorazówką trwa nawet kwadrans, gdy tymczasem golarka do ubrań radzi z tym sobie w ciągu 2-3 minut. Drugą sprawą jest żywotność odzieży, która od domowych sposobów może się szybko zniszczyć, a chwila nieuwagi prowadzi do powstania przetarć czy dziur. Zabezpieczenia w specjalnie przeznaczonym do tego urządzeniu znacznie zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia takiego wypadku.

Golarka do ubrań jest szczególnie przydatna w okresie zimowym, gdy nosimy na sobie wiele warstw odzieży, a większość jest zrobiona z łatwo mechacących się materiałów. Takie proste urządzenie pozwoli nadać nowe życie cudownym swetrom, czapkom, szalikom i kurtkom.

Odpowiadając na pytanie „czy warto?”, mówimy stanowcze „tak” i polecamy zakup golarki do ubrań sieciowej 5W. Może i wydamy kilkadziesiąt złotych, ale oszczędzimy o wiele więcej, właściwie dbając o odzież i inne wyroby włókiennicze w domu.

A jak Ci się już jakiś ciuch… rozjedzie to zobacz też jaka maszyna do szycia do 300 zł jest najlepsza?

Zasady używania golarki do ubrań sieciowej 5W

Jeśli masz już swoją golarkę do ubrań sieciową 5W, jest kilka zasad, o których trzeba pamiętać, żeby korzystanie z urządzenia było bezpieczne dla nas i naszych rzeczy. Nie używaj sieciowej golarki do ubrań mokrymi rękoma, aby nie doprowadzić do porażenia prądem. Z tego samego powodu wymień przewód lub urządzenie, jeśli zauważysz, że kabel jest uszkodzony.

Uważaj na wystające elementy odzieży, takie jak cekiny czy guziki. Przy nieuważnym korzystaniu z golarki możesz nie tylko uszkodzić przedmiot golony, ale i samą głowicę, przez co urządzenie nie będzie się nadawało do użytku. Ostrożnie postępuj także z tkaninami cienkimi, delikatnymi, na przykład jedwabnymi, oraz wyrobami handmade. Pamiętaj, że choć noże są odpowiednio osłonięte, to w niesprzyjającej sytuacji mogą uszkodzić Twoje rzeczy.

Aby jak najdłużej zachować golarkę do ubrań w dobrej kondycji, przechowuj ją w miejscu niedostępnym dla dzieci, a przy tym suchym, by nie dopuścić do rdzewienia metalowych elementów. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu, najlepiej po każdym użyciu – nie jest to czynność czasochłonna, a sprawia, że mechanizm w urządzeniu się nie zatyka.

Golarka do ubrań sieciowa 5W
Golarka do ubrań sieciowa 5W

Cena golarki do ubrań sieciowej 5W

Golarka sieciowa do ubrań 5W kosztuje od 15 zł do 60 zł za duże i nowoczesne modele. Nie jest to więc duży wydatek, a na pewno zobaczymy różnicę w wyglądzie naszych ubrań.

Opinie o golarce do ubrań sieciowej 5W

Nasze zdanie o golarkach sieciowych do ubrań 5W są jak najbardziej pozytywne i przyznajemy, że to urządzenie ułatwia życie oraz pozwala zaoszczędzić czas na znacznie przyjemniejsze aktywności. A jaka jest Wasza opinia? Czekamy na nią w sekcji komentarzy.

Golarka do ubrań / Ranking najlepszych

Aby pomóc Wam w dokonaniu właściwego wyboru wśród dostępnych urządzeń, przygotowaliśmy ranking, uwzględniający najchętniej kupowane golarki sieciowe do ubrań.

Golarka do ubrań Ranking TOP10

1.
Philips GC026/00
Golarka do ubrań Philips
5.
Philips GC026/80
Golarka do ubrań Philips
8.
Esperanza ECS003E
Golarka do ubrań Esperanza

Golarka do ubrań - Jaki wybrać i gdzie kupić?

2 thoughts on “Golarka do ubrań sieciowa 5W

 1. sieciowa k-wa to taka co do sieci podpina (w gniazdko wtyczka wchodzi do sieci podłącza)
  nijak bateryjki w tą charakterystykę nie podpadają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *