Dobra prostownica do 100 zł

Dobra prostownica do włosów do 100 zł z dużą mocą, z możliwością regulacji temperatury, z jonizacją, z funkcją lokówki? Tak! To urządzenia, w których znajdziemy wiele udogodnień i funkcji za stosunkowo niewielką kwotę. Jeśli zastanawiasz się, jaką prostownicę wybrać i na co zwrócić uwagę podczas zakupu, to świetnie trafiłaś. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tego sprzętu!

Zacznijmy od płytek, ponieważ to one są tu najważniejsze.

Dobra prostownica do 100 zł Ranking
Jaka prostownica do 100 zł?
Ranking najlepszych >>>

Płytki w prostownicach do włosów do 100 zł

W sklepach znajdziemy prostownice do włosów do 100 zł z płytkami teflonowymi i ceramicznymi (w droższych modelach montowane są także płytki turmalinowe, diamentowe lub tytanowe).

Czym różnią się między sobą?

Modele z płytkami teflonowymi są tańsze i skutecznie chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Jak na teflon przystało, są one jednak również bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne.

Płytki ceramiczne mają gładką, śliską powierzchnię, na której ciepło jest rozprowadzane równomiernie. Dodajmy tu jeszcze, że dłuższe i grubsze włosy wymagają szerszych i dłuższych płytek w prostownicy. Przy krótkich włosach mogą być one węższe i krótsze.

Dobra prostownica do 100 zł
Dobra prostownica do 100 zł / Jaką wybrać i kupić? Ranking i opinie kobiet

Moc w prostownicach do włosów do 100 zł

Wartość mocy przekłada się głównie na szybkość nagrzewania się płytek w prostownicy. Oczywiście, im większa moc urządzenia, tym szybciej będzie się ona nagrzewać. Na polskim rynku znajdziemy prostownice do włosów do 100 zł o mocy od 20 do 55 W.

Jak nagrzewa się prostownica do włosów?

Temperatura w prostownicy do włosów do 100 zł

Temperatura w prostownicy do włosów to jedna z najważniejszych kwestii. Najlepsze modele mogą pracować na przykład w dwóch trybach: ochronnym (zapewniającym temperaturę od 140 do 200º C) i intensywnym (zapewniającym maksymalną temperaturę na poziomie 235º C). Inne prostownice z kolei mogą być wyposażone w kilkustopniową regulację temperatury, na przykład od 150 do 230º C.

Jaką prostownicę wybrać?

Jeśli masz mocno kręcone i grube włosy, zakres temperatury w prostownicy do włosów, której będziesz używać, powinien sięgać 230º C. W przypadku gładkich i cienkich włosów prawdopodobnie wystarczy prostownica nagrzewająca się do 200º C.

Dodatkowe funkcje w prostownicach do włosów do 100 zł

Nowoczesne prostownice do włosów do 100 zł mogą być wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które znacznie zwiększają wygodę ich użytkowania, a także ich funkcjonalność.

O jakich udogodnieniach tu mowa?

  • Jonizacja, która zapobiega elektryzowaniu się włosów, dzięki czemu nie puszą się i stają się idealnie śliskie i gładkie,
  • Cyfrowy wyświetlacz LCD, informujący o odpowiednim nagrzaniu się prostownicy,
  • Automatyczny wyłącznik, zapobiegający przegrzaniu się urządzenia,
  • Lampka kontrolna, informująca o nagrzaniu się sprzętu,
  • Funkcja lokówki.

Dodajmy też, że w sklepach znaleźć można kompaktowe, składane prostownice do włosów do 100 zł, a także modele wyposażone dodatkowo w termoodporne etui. Dzięki niemu można schować urządzenie, nie czekając aż się ostudzi.

Jaka prostownica do 100 zł
Jaka prostownica do 100 zł najlepsza? Ranking i opinie kobiet

Gdzie kupić prostownicę do włosów do 100 zł? Lista producentów

Prostownice do włosów do 100 zł znajdziemy w ofercie między innymi takich marek jak Philips, Remington, Esperanza, Manta, Severin czy Bosch.

Opinie o prostownicach do włosów do 100 zł

Miałaś już lub masz obecnie prostownicę do włosów do 100 zł? Chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami? A może udzielisz kilku wskazówek, na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupu takiego sprzętu? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z zadanych pytań brzmi „tak”, to świetnie! Zapraszamy do naszej sekcji komentarzy, w której można zamieszczać swoje opinie i porady!

Prostownice do włosów do 100 zł / Ranking najlepszych

Nadal szukasz dobrej prostownicy do włosów? W takim razie zajrzyj do naszego rankingu! Znajdziesz w nim modele, które obecnie cieszą się największą popularnością, a także porównanie ich cen w sklepach internetowych. Z nami znalezienie najlepszej prostownicy do włosów do 100 zł jest o wiele łatwiejsze!

Error:Unrecognized content encoding type. libcurl understands deflate, gzip content encodings.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/firstlin/domains/yosoymorena.pl/public_html/wp-content/themes/kobiety/functions.php on line 123

Jaka dobra prostownica do 100 zł zagościła w Waszym domu? Dajcie znać a opinie podrzućcie na forum.

1 opinia na forum “Dobra prostownica do 100 zł”

  1. Myślę, że prostownicę do 100 złotych można już znaleźć rzeczywiście taką, która dobrze działa. Kiedyś co prawda kupiłam taką za 20 parę i była do wywalenia, ale tak w cenie bliżej 100 już są o wiele lepsze.

    Odpowiedz

Dodaj opinie na forum